Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Гаспаров А.с, Дубинська Е. Д. Ендометріоз і безпліддя: інноваційні рішення

Немає в наявності
Артикул: 11125
280 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
Опис

У монографії викладені сучасні дані про безпліддя і зовнішньому генітальному ендометріозі. Вперше представлені алгоритми хірургічного лікування зовнішнього генітального ендометріозу та протоколи застосування аргоноплазменной коагуляції. Особливу увагу приділено питанням збереження оваріального резерву при оперативних втручаннях з приводу новоутворень яєчників, а також оцінки травматичності оперативного втручання.
Дана інформація про можливості прогнозування відновлення фертильності з використанням бальної діагностичної шкали оцінки форми активності ендометріозу у пацієнток з безпліддям.
Для лікарів акушерів-гінекологів, хірургів, наукових працівників, викладачів медичних вузів, аспірантів, клінічних інтернів, ординаторів і студентів.

Поширити у соцмережах
Вгору