Корзина
265 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
 • picture 1
 • picture 2

Денисюк В.І. Доказова внутрішня медицина

340 грн.

Показать оптовые цены
 • 330 грн/шт.
  при заказе от 3 шт.
Нет в наличииОптом и в розницуКод: 11275
Написать
Перезвоните мне
Денисюк В.І. Доказова внутрішня медицина
Денисюк В.І. Доказова внутрішня медицина
340 грн.
Нет в наличии
Написать
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380975718107
 • +380 показать номер +380975718107
 • Контакты
  • Телефон:
   +380975718107
  • Контактное лицо:
   Марина
  • Адрес:
   Киев, Украина
  • Email:
   medlitera@ukr.net
 • Условия возврата и обмена

2011г
928с
Підручник присвячений актуальній сучасній проблемі — доказовій внутрішній медицині. Це нове направлення внутрішньої медицини, яке в теперішній час інтенсивно розвивається. Проведені багатоцентрові плацебо-контрольовані дослідження дозволили переглянути старі погляди діагностики та лікування внутрішніх хвороб. Автори склали самостійно 187 оригінальних діагностичних і лікувальних алгоритмів та привели 281 таблицю, 45 рисунків, які значно покращують засвоєння матеріалів підручника. Підручник написаний із сучасними діагностичними та лікувальними технологіями доказової медицини та вимогами кредитно-модульної системи Болонського процесу.
Підручник написаний за такою схемою:
визначення захворювання;
етіологія та основні ланки патогенезу захворювання;
класифікація захворювань (без скорочень) з прикладами формулювання діагнозу;
діагностичний алгоритм з можливим відображенням основних та другорядних критеріїв розпізнавання хвороб;
фактори ризику резистентності до лікування захворювання;
стандарти лікування у вигляді алгоритму з урахуванням рекомендацій доказової медицини;
алгоритм лікування резистентної форми певних захворювань згідно з рекомендаціями доказової медицини;
як не потрібно лікувати певне захворювання;
помилки та необґрунтовані призначення препаратів при невиконанні рекомендацій доказової медицини;
первинна та вторинна профілактика захворювань.

Щоб полегшити і покращити засвоєння складних питань, автори підручника самостійно склали 187 оригінальних простих діагностичних, прогностичних, лікувальних і профілактичних алгоритмів, а також наводять 41 рисунок і багато таблиць, що дуже важливо для студентів, магістрів і лікарів-інтернів. В усіх розділах підручника враховують опубліковані Накази Міністерства охорони здоров’я України при певних хворобах.
В 1-му розділі підручника розглядають основні принципи доказової медицини. Справедливо підкреслюється, що доказова медицина — нова ера розвитку науки та практичної охорони здоров’я, яку необхідно впроваджувати на різних етапах навчання студентів, магістрів, клінічних ординаторів, практичних лікарів з метою підвищення ефективності й безпеки діагностики лікування та профілактики внутрішніх захворювань.
Розділ 2-й — найбільший за обсягом (388 сторінок), оскільки більше всього плацебо-контрольованих досліджень і рекомендацій доказової медицини стосувалися розділу кардіології. У ньому розглядаються усі захворювання серця і судин та містяться рекомендації з доказової медицини у вигляді таблиць. Велика увага приділяється питанню, як не потрібно лікувати пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, а також помилкам і необґрунтованим призначенням препаратів при невиконанні рекомендацій доказової медицини.
У 3-му розділі розглянуто досягнення доказової медицини в галузі захворювань органів дихання. Особливо велику увагу приділено пневмонії, бронхіальній астмі, хронічним обструктивним хворобам легень, тромбоемболії легеневої артерії тощо. При кожній із зазначених нозологій наведено рекомендації з доказової медицини, дотримання яких значно підвищує ефективність лікувальних і профілактичних заходів. Велику увагу приділено такому тяжкому ускладненню, як гострий респіраторний дистрес-синдром. Наведено досягнення в галузі невідкладної терапії при цьому захворюванні.
4-й розділ присвячений хворобам органів травлення. Цей розділ теж написаний згідно з європейськими, американськими рекомендаціями та наказом Міністерства охорони здоров’я України. Особливу увагу приділено пептичній виразці, неспецифічному виразковому коліту, хронічному гепатиту, цирозу печінки, хронічному панкреатиту та іншим гастроентерологічним хворобам. В алгоритмах наведено ефективні методи лікування зазначених захворювань відповідно до рекомендацій доказової медицини.
У 5-му розділі розгядаються захворювання нирок. Характеризуються вдосконалені методи лікування хронічного гломерулонефриту і хронічного пієлонефриту з урахуванням рекомендацій доказової медицини. Детально висвітлено класифікацію, діагностику та лікування різних стадій хронічної ниркової недостатності.
6-й розділ присвячений ревматичним хворобам та дифузним захворюванням сполучної тканини. На сучасному рівні висвітлено методи діагностики, лікування та профілактики ревматичних хвороб. Описано методи сучасної терапії невідкладних станів при ревматичних хворобах.
У кінці підручника наведено тести для самоконтролю з різних розділів внутрішньої медицини. У трьох додатках містяться лабораторні, імунологічні, біохімічні та інструментальні показники норми; міжнародна та торгова назва препаратів і основні фармакологічні препарати різних груп.
Підручник В.І. Денисюка і О.В. Денисюк «Доказова внутрішня медицина» підготовлено вперше в Україні на основі великої аналітичної роботи досягнень доказової медицини за останні 10–15 років. Вдало проведена систематизація нових даних. Автори самостійно склали 187 діагностичних, прогностичних, лікувальних і профілактичних алгоритмів на основі досягнень доказової внутрішньої медицини, які значно полегшують засвоєння складного матеріалу. Цей підручник дасть змогу значно покращити практичну, теоретичну і якісну підготовку студентів, лікарів-інтернів, магістрів, клінічних ординаторів, курсантів та практичних лікарів різних спеціальностей із внутрішньої медицини.

Враховуючи велике значення підручника для поліпшення підготовки лікарів із внутрішньої медицини висуваю підручник В.І. Денисюка, О.В. Денисюк «Доказова внутрішня медицина» на присудження лауреатів Державної премії України.

 • Цена: 340 грн.