
Азнабаев Б.М. Ультразвукова хірургія катаракти - факоемульсифікація 2016год
650 ₴
- Немає в наявності
- Код: 776544333
- +380 (95) 477-16-17
136 ст,
Фраза вступу
Історія ультразвукової фальсифікації. В. М. Азнабаїв
Пристрій і принципи роботи факоемульсифікатора. БМ. Азнабаев. В. Н.
Методи дослідження пацієнтів з катарактою. Б. МАзнабаев. З. Ф., Алимбека
Підбір пацієнтів, показання і протиріччя
до факоемульсифікації. Б. М. Аенобоа
Особливості передопераційної підготовки та анестезіології
Забезпечення для факоемульсифікації в амбулаторній офтальмології
клініка. В. М. Азнабаев. Р. Файзумін
Вискоеластики. В. М. Азнабаїв,
Етапи факоемульсифікації. Б. М. Азнабаев
Розрізи для фальоемульсифікації
Капсулорексис
Гідродіссекція і гідроделінекція
А Техніки фальсифікації
Аспірація кришталикових мас
Імплантація ІОЛ
Наша техніка факоемульсифікації. Б. М. Азнобаез
Мікрофакоемульсифікація. Б. М. Азнабаїв, Р. Мухомодеїв
Ускладнення факоемульсифікації. БМАзнабоев. ЗАЛІМбекова
Методи факоемульсифікації в обсвердлених
та пов'язаних випадків. Б. М. Азіабаєв, С. Кідролеєва
Навчаються лікарів ультразвукової хірургії катаракти. Б. М. Азнабоев, Т. Р. Мухамадеев. Висновки
Сучасна хірургія катаракти вказує на знищення і видалення кришталика через малий самогерметизований розріз. На сьогодні найбільш досконалою і відпрацьованою з технологічного погляду є ультразвукова факоемульсифікація з імплантацією ІОЛ. Ця технологія дозволяє зменшити травматичність хірургічного втручання, знизити кількість операційних та післяопераційних ускладнень, зменшити строк одужання пацієнтів і забезпечує високі та стабільні результати з перших днів після операції. Це приваблює дедалі більше офтальмохірургів до цього методу екстракції катаракти. У медичних клініках розвинені країни використовують метод факоемульсифікації (більше 90 відсотків).
У першому виданні справжньої книжки (2005) ми зазначили, що в Росії метод факоемульсифікації впроваджується поступово і неправда повільно. Вважалося, що це пов'язано з відсутністю відповідної матеріальної бази в більшості офтальмологічних клінік та низької платежності населення, і в результаті для значної кількості пацієнтів « не було дорогої» операції. Крім того, існували проблеми, пов’язані з виготовленням ліків та витратами, а також з урядовими операціями та страховими компаніями (Л. Балашевич, 2001 рік). С. Анісімова з соавт., 2003).
На даний час ситуація змінилася, і в середньому 3/4 катаракти видаляються за допомогою ультразвуку, переважна більшість провідних офтальмологічних клінік практично повністю перейшли на хірургію катаракти малих розрізів, видаляючи до 98% катаракт методом факоемульсифікації (Малюжин Б.Е.Е., 2014). Однак у деяких регіонах РФ і досі частота використання мікроінвазивних методів лікування катаракти становить менше 12 відсотків (Нероїв В.В., 2014). Подібні проблеми виникають і в інших країнах пострадського простору.
До того ж, стан медичної промисловості Російської Федерації вказує на те, що вона відставає від подібних індустріалізованих країн. У результаті цього в структурі споживання частка імпортованої медичної техніки та лікарських виробів щороку зростала. При збереженні такої тенденції здоров'я громадян як найважливіша частина національної безпеки Російської Федерації потрапляє в залежність від зовнішньої економічної консюнктури. Це вже призвело до серйозних проблем у сфері технічного обслуговування, залежно від дорогих витрат і ресурсів, що призводить до невиправданих витрат і неефективного використання бюджетних засобів (Стратегія розвитку медичної промисловості Російської Федерації на період до 2020 року, 2010).
Але ми вважаємо, що ситуація не така запущена і не така вже й складна. Незважаючи на те, що пропозиція на російському офтальмохірургічному ринку була представлена в основному дорогим імпортним технологіям і витратним матеріалам, існують і відізначні, цілком гідні уваги, розробки.
Це правда, що фальсифікація — це не рядова операція. Прочитувати про неї та подивитися на її виконання іншим хірургом зовсім недостатньо, щоб навчитися факоемульсифікації. Необхідно зрозуміти, як працює обладнання, осмислити цю технологію, щоб використовувати і вдосконалювати її.
У цій книжці відображено погляди і 25-річний досвід, пов'язаний з факоемульсифікацією авторів і базується на матеріалі лекцій, який він читає на курсах удосконалення лікарів « Wetlab з ультразвукової хірургії катаракти» на кафедрі офтальмології з курсу додаткової професійної освіти Бакірського державного медичного університету.
Автор вдячний учням і колегам, які брали участь у підготовці видання. Ця книжка присвячена пам’яті талановитого інженера і конструктора Віля Насібулача Рамаванового.
- Ціна: 650 ₴